Patient & Physician Smiling

Dokumentacja dotycząca produktu

Literatura dotycząca produktu zależy od obszaru geograficznego.

Korzystać wyłącznie z literatury odnoszącej się do regionu, w którym wykonywany jest zabieg na pacjencie.

Co należy wiedzieć.

Niektóre kombinacje urządzenia i przeglądarki mogą nie zapewniać prawidłowego wyświetlania.; Boston Scientific nie zapewnia elektronicznej dokumentacji dotyczącej produktu dla wszystkich krajów i/lub produktów.

Dokumenty mogą ulec zmianie bez uprzedniego zawiadomienia.

Ta witryna internetowa zawsze będzie zawierać najbardziej aktualną wersję zatwierdzoną dla Państwa obszaru geograficznego. Zamieszczone informacje mogą nie dotyczyć wszystkich poprzednich wersji tego produktu. Proszę zapoznać się z charakterystyką konfiguracji, aby zapewnić odpowiedni wybór. Zapoznać się z dokumentacją przed użyciem lub wszczepieniem urządzenia i przed prowadzeniem dalszej opieki medycznej. 

Pobierz program Adobe Reader.

Do przeglądania dokumentacji firmy Boston Scientific zaleca się stosowanie programu Adobe Reader. Najnowszą wersję tej aplikacji można pobrać bezpłatnie.

Adobe i Reader są znakami towarowymi firmy Adobe Systems Incorporated.

Dział obsługi klienta.

W przypadku pytań dotyczących używanego urządzenia medycznego proszę się skontaktować ze swoim lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej.

W celu uzyskania papierowej kopii bibliografii na tej stronie należy skorzystać z funkcji drukowania w programie Adobe Reader i dowolnej drukarki. Alternatywnie należy skontaktować się z firmą Boston Scientific i poprosić o wydrukowanie oraz wysłanie papierowej kopii.

Dane kontaktowe do działu obsługi klienta firmy Boston Scientific można znaleźć na stronie Boston Scientific.